Önyüklemeyi Kapat

Beykoz kır düğünü araştırması için doğru bir adres olan Aslanbey Çiftliği olarak yeni sezonu da en güzel şekilde karşılıyor. Çiftliğimiz içinde yer alan tüm organizasyonlar gibi kır düğünleri de unutulmaz günün imzası halinde sizlerle buluşuyor.

Kapalı alanlarda düğün yapılmasını tercih etmek istemeyenler için en güzel alternatifleri sunan Aslanbey Çiftliğimiz İstanbul Beykoz kır düğünü mekânları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Tüm Beykoz’te yer alan düğün salonlarına alternatif olarak hizmet veren Aslanbey Çiftliği işletmemiz erken rezervasyon fırsatlarıyla yeni sezonda da hizmet veriyor.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

AslanBey Çiftliğinden Görünümler

Ekonomik fiyatlar ve erken rezervasyonlarla uygun maliyetlerde kır düğünü organizasyonlarında ayrıcalıklar sunuyor. Ferah ve açık alanın tüm huzuruyla eğlenceli bir düğün organizasyonu için Çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Beykoz Kır Düğünü Organizasyonları ve Fiyatları
Beykoz kır düğünü organizasyonları ve fiyatları konusunda çiftliğimizde en uygun maliyetlerle istediğiniz organizasyonu yapabilirsiniz. Beykoz bölgesinde kaliteli bir hizmet sunan Aslanbey Çiftliği olarak kır düğünü konseptlerinde yoğun bir talep görüyor. Uygun bütçeli teklifleri değerlendirmek için en hızlı biçimde geri dönüşler alabileceğiniz bir işletmedir.

Kır düğünü organizasyonlarında akla ilk gelen çiftliğimiz özel bir ambiyansı sizlere sunarak doğayla içiçe bir organizasyon hizmeti sağlar. Yeni nesil olan eğlencelerinde bir arada olmasıyla özel bir geceye imzanızı atabilirsiniz. Yemekli ya da yemeksiz düğün seçeneklerimiz bulunup kişilerin özel zevkleri ve isteklerine göre farklı alternatifleri de sunmaktayız.

Avantajlı fiyatlarımızı değerlendirmek için erken rezervasyon fırsatlarından faydalanarak şahane bir kır düğünü olanağı elde edebilirsiniz. Düğün salonları ve kır düğünü organizasyonlarında fiyat kısmında iletişim sağlayarak tüm sorulara kısa sürede yanıt bulabileceğiniz bir çiftliğimiz mevcut.

Kişi sayısı ve istenilen düğün detaylarına göre en uygun maliyetleri sizlere sunarak en özel gününüzde her daim hizmet vermekteyiz. Beykoz bölgesinde kır düğünü için en güzel alternatif Aslanbey Çiftliği olmasıyla yoğun talep görüyoruz.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

Our Score

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir