Önyüklemeyi Kapat

Kartal organizasyon firması kapsamında sizlere en uygun hizmetleri Aslanbey Çiftliğimizde sizlere sunmaktayız. Masa süslemelerinden mekân giydirilmesine ve istenilen aksesuarların tercih edilmesine kadar tüm detayları çiftliğimiz kapsamında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sizin istekleriniz doğrultusunda istenilen tüm ayrıntıları detaylı ve güzel bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz organizasyonları çiftliğimizde bulabilirsiniz. Aslanbey Çiftliğimiz dâhilinde mekân süslemeleri, masa örtüleri, çiçekler ve mumlar şeklinde tüm süslemeleri detaylı bir şekilde görüşebilirsiniz.

Kartal organizasyon mekânları sıralamasında en üstlerde yer alan çiftliğimiz açık alan organizasyonlarında da sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Düğün, nişan, kına, sünnet ya da birçok farklı organizasyonda yanı başınızda en iyi hizmeti sizlere vermekteyiz.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

AslanBey Çiftliğinden Görünümler

Düğün masaları ve sandalyeler için en sevilen süslemeleri sizler tercih ederken çiftliğimizde en iyi hizmeti sizlere sağlar. Hayal gücünüzden ilham alarak Kartal bölgesinde tercih edilen organizasyonlarda tercih edebileceğiniz çiftliğimiz kaliteli bir şekilde en iyi organizasyonları düzenler.

Kartal Organizasyon Firması Fiyatları

Kartal organizasyon firması fiyatları dilediğiniz tüm detaylara göre şekillenir. Çiftlerin rüyalarını gerçeğe dönüştürdüğü düğün organizasyonlarında ve diğer tüm eğlenceli organizasyonlar için unutulmayacak anlara imza atıyoruz. Yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşım sunarak unutulmaz organizasyonlara imza atıyor ve en güzel projeleri sizlere sunuyoruz.

Aslanbey Çiftliği olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunarken aynı zamanda dilediğiniz ortamı sizlere sağlamaktayız. Hazırlanan tüm organizasyonlarımızda mükemmelliği hedefleyerek kına, nişan, düğün ve diğer doğum günü gibi eğlenceli organizasyonlar için en güzel alternatifleri sizlere sunuyoruz.

Özel davetler, düğün ve kına gibi eğlencelerinizde tercih edilen süslemelere uygun fiyatlar sunarak en güzel alternatifleri değerlendirmenizi sağlıyoruz. Bütçe dostu olan çiftliğimizde en güzel hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunarken aynı zamanda en mutlu gününüzün tadını doyasıya çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

Our Score

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir