Önyüklemeyi Kapat

Kartal şirket toplantı mekânı alternatiflerinden Aslanbey Çiftliği olarak son derece kaliteli bir hizmet sunup tüm iş yemekleri ve toplantılarınızda en iyi şekilde sizleri ağırlamaktayız. Toplantı mekânlarında olması gereken tüm olanakları sizlere sağlayarak en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaktayız.

Kaliteli ve olanakların bir arada bulunduğu çiftliğimizde toplantılarınızı dilediğini şekilde düzenleyebilir ve en uygun ortamda iş yemeklerinizi yapabilirsiniz. Kişi sayısı ve günlerini belirlemeniz durumunda erken planlama yapılarak en uygun fiyatlarla çiftliğimizden faydalanabilirsiniz.

İş yemekleri ve toplantılarınızda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek olan çiftliğimiz oldukça kaliteli bir hizmeti sizlere sunar. Kurumsal organizasyon ve iş yemekleri için tercih edebileceğiniz çiftliğimiz kaliteli bir hizmet anlayışı benimser.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

AslanBey Çiftliğinden Görünümler

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen ve tecrübeli olan deneyimli bir kadromuz mevcut olup konforlu bir şekilde tüm olanakları sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz toplantı ve organizasyonu dilediğiniz gün rahatlıkla yapabileceğiniz uygun bir ortam sağlıyoruz.

Kartal Şirket Toplantı Mekânı Fiyatları
Kartal şirket toplantı mekânı fiyatları kapsamında sizlere Aslanbey Çiftliğimizin olanaklarından faydalanmanızı öneriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı ve kusursuz bir organizasyon hizmeti sunarken en uygun fiyatlarla sizleri ağırlıyoruz.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

Kişi sayısı ve mekân içerisinde yer alması gereken tüm organizasyon önerileri açısından en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Kusursuz olan organizasyon hizmetimiz ile toplantılarınızı konforlu bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

İş yemekleri ve toplantı alternatifleri arasında en kaliteli hizmeti sunan çiftliğimiz dilediğiniz konsepte göre mekân planlaması yapar. Gün tercihi yapılmasının ardından mekân içerisinde olması gerekenler, ses sistemleri gibi birçok farklı olanağı sizlere en iyi şekilde sunuyoruz.

Erken rezervasyon yapılarak en uygun fiyatlarla mekân düzenlemesi yapılarak toplantılarınızı dilediğiniz şekilde planlayabilirsiniz. Çiftliğimiz Kartal bölgesinde bütçe dostu olup sizlere mali açıdan en uygun alternatifleri değerlendirmenizi sağlar.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

Our Score

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir