Önyüklemeyi Kapat

Beykoz At Çiftliği işleten firmamız Aslanbey Çiftliği olarak hizmet vermeye devam ediyor. Atların huzur vermesinde ve çiftlik içerisinde olan Beykoz at binicilik aktivitelerinde en unutulmaz anları yaşayabilirsiniz. Can güvenliği altında istediğiniz ata profesyonel bir eğitmen eşliğinde binebilir ve hayvan sevgisini en yakından yaşayabilirsiniz.

Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak için en güzel günlerinizin geçirilebileceği Aslanbey Çiftliği olarak en kaliteli hizmeti veriyoruz. Ailelerin bir araya gelerek çocukların Beykoz at binme konusunda tecrübe sahibi olabileceği oldukça kaliteli bir işletme olarak hizmet veriyoruz.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

AslanBey Çiftliğinden Görünümler

Sosyal eğlence yerlerinden biri olarak dilerseniz kahvaltı edebilir ya da kahve içebilirsiniz. Güzel anılara bir yenisini daha ekleyebilmek için Aslanbey Çiftliği işletmemiz yeme içme alanlarına sahip olmasından hafta sonları kaliteli bir vakit geçirilmesini sağlıyor. Hayvan sevgisi olan misafirlerimize özel verilen hizmetlerimiz son derece profesyonel olup hareketli şehir yaşantısından bir an uzaklaşmanın huzurunu sunar.

Beykoz At Çiftliği Fiyatları ve Avantajları

Beykoz at çiftliği fiyatları ve avantajları bakımından herkesin zevkine hitap eden bir alandır. Aslanbey Çiftliği işletmesi olarak ata binme alanlarında ata binebilir, dost ve ailelerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Çocuklarınızın hayvanlarla tanışmasını, sevgi aşılamalarını ve doğayı kucaklamaları konusundan büyük avantajlar elde edilebilecek bir işletmeyiz. Çiftliğimiz bünyesinde ata binmek isteyenlere özel eğitmenler görevlendirilerek güvenle ata binme aktiviteleri gerçekleştirilebilir.

Kahvaltı ve kahve eşliğinde çocuklarınızın yaşadığı mutluluğa ortak olabilirsiniz. Ata binme sporlarına karşı ilgi duyuyorsanız mutlaka Aslanbey Çiftliğimize uğramalısınız. Sunduğumuz avantajların yanı sıra doğayla kucaklaşarak huzur bulabilir ve atların nasıl ilgiyle büyütüldüğüne şahit olabilirsiniz.

Kendinizi profesyonel bir eğitmene emanet etmek isterseniz mutlaka Aslanbey Çiftliğine uğramalısınız. Özellikle çocuklu ailelerin gözde mekânı olarak en güzel vakitlerin geçirilmesini sağlayan bir işletmeyiz.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

Our Score

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir