Önyüklemeyi Kapat

Beykoz safari turları ile yeni bir eğlencenin kapılarını en özel şekilde açabilirsiniz. Firma olarak sizin için en iyisini yapmaya hazırız. En güzel hizmet için sürekli olarak çalışır durumdayız. Yoğun bir talep aldığımız için alanında en uzman olduğumuzu biliyoruz.

Beykoz safari turları sayesinde güzel ana tanıklık yapabilirsiniz. İster sadece kendiniz ister ise sevdikleriniz ile uygun fiyatlı bir eğlenceye ortak olabilirsiniz. Unutulmaz etkinlikler arasında yer alan atlı safari Beykoz beldesinin en çok rağbet gören yeri oluyor. Siz de hiç vakit kaybetmeden bu çok rağbet gören yere gidebilirsiniz. Gitmeden önce akılda olan bütün soruları bizim ile iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Beykoz beldesinde yer alan atlı safari bir irinden renkli dakikaları sizin için hazırlar. Beykoz beldesinin eğlence konusunda akla ilk gelen yer olmasının nedeni atlı safarileri olduğu için siz de bu özel yerde kendinize uygun bir alan oluşturabilirsiniz. Hoş ambiyansa sahip atlı safari sizin için özel olduğunu söylemek isteriz.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

AslanBey Çiftliğinden Görünümler

Safari Turu Fiyatları

Safari turu en iyi atlarla yapılır diyorsanız Beykoz bölgesinde bulunan safari turlarına katılabilirsiniz. Uygun bütçeli bir safari turuna katılarak güzel bir anıya sahip olabilirsiniz. Pek çok yönden kazanç elde etmek için önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ekonomik anlamda kendinizi uygun bir şekilde eğlendirebilirsiniz.

Türkiye’de safari nerede yapılır diye soranlara yer olarak Beykoz bölgesini gösterebiliriz. Kendinize güzel bir tatil yapma fırsatı sunmak istiyorsanız hemen bizim ile iletişime geçip atlarla güzel bir safariye katılabilirsiniz.

Yeni nesil eğlencenin en iyi şeklini bizim ile görebilirsiniz. Özel mekanlarımız sayesinde son derece güzel bir ana tanıklık yapabilirsiniz. Kendinize bahşettiğiniz güzel bir atlı safari turu ile mutlu ve huzurlu dakikalar geçirebilirsiniz.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

Our Score

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir