Önyüklemeyi Kapat

Beykoz serpme köy kahvaltısı mekânlarından olan Aslanbey Çiftliğimiz sizlere en iyi kahvaltı çeşitlerini hazırlayarak sizlere hizmet sunuyoruz. İstanbul’un kalabalığından kaçmak isteyenler için ailecek gidilebilecek bir kahvaltı organizasyonu düzenliyoruz.

Kahvaltı menü içeriklerini en doğal haliyle sizlere sunarken aynı zamanda çiftliğimiz içerisinde dilediğiniz en güzel vakti geçirmenize yardımcı oluyoruz. Çiftliğimiz serpme köy kahvaltısında en popüler mekânlardan bir tanesi olup tüm kahvaltı çeşitlerini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

AslanBey Çiftliğinden Görünümler

Nefis bir manzara eşliğinde doğa ile baş başa vakit geçirmek isteyenlere en harika serpme köy kahvaltısı hizmeti veriyoruz. Çiftliğimizde en doğal ürünleri sizlerin sofrasına getirerek doğayla sakin bir gün geçirmenize yardımcı oluyoruz. Lezzetli pastane ürünleri yanı sıra serpme kahvaltı hizmeti vererek misafirlerimizin damak tatlarına hitap ediyoruz.

Beykoz Serpme Köy Kahvaltısı Fiyatları

Beykoz serpme köy kahvaltısı fiyatları çiftliğimizde en uygun şekilde misafirlerimize sunmaktayız. Bütçenize uygun bir kahvaltı yaparken aynı zamanda doğanın keyfini çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Son derece lezzetli ve kaliteli ürünleri sizlere sunarak kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyoruz.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

Çiftliğimizde çalışanların misafirperverliği sayesinde vakit geçirmekten keyif alacağınız bir ortam imkânı sağlıyoruz. Patates kızartması, peynir çeşitleri ve zeytinlerin yanı sıra en güzel reçelleri sizlerin sofrasına getiriyoruz. Beykoz bölgesinde huzur ve sakinlik eşliğinde serpme köy kahvaltısı alternatifi için çiftliğimiz ziyaret edebilirsiniz.

Haftanın her günü serpme köy kahvaltısı tadını doyasıya çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Doğayla bir arada şehrin tüm kalabalığından uzak sakin bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Çiftliğimizde en kaliteli ve organik serpme köy kahvaltısı alternatiflerini bulabileceğiniz eşsiz lezzetler mevcuttur.

Fiyatları da istenilen çeşitlere göre değişiklik göstermekte olup damak lezzetine uygun en uygun alternatifleri bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarla eşsiz bir ortam sunan çiftliğimizde serpme köy kahvaltısı yaparak doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

Our Score

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir