Önyüklemeyi Kapat

Kartal düğün mekanları işleten bir firma olarak İstanbul’un yeni adresi olan Aslanbey Çiftliği yoğun bir hizmete imza atıyor. Unutulmaz günlerin en çok tercih edilen noktası olarak şimdilerde çiftliğimiz içerisinde çeşitli organizasyonlar gerçekleştiriliyor.

Kapalı alanlara sıkışıp kalmak yerine Kartal açık hava düğün mekanları anlamında hizmet yürüten Aslanbey Çiftliği değerlendirebilirsiniz. Kartal’teki Düğün Salonlarına alternatif olarak hizmet vermekte olan çiftliğimiz erken rezervasyon ile uygun fiyatlar ile faaliyet gösteriyor. Kartal’te ekonomik fiyatlara düğün salonu hizmeti arayışı olanlar için ferah ve huzur dolu bir ortamda eğlence ayrıcalığı sunuluyor.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

AslanBey Çiftliğinden Görünümler

Her türlü düğün, nişan, kına, davet ve farklı organizasyonlarınız için donanımlı alt yapıya sahip çiftliğimizden destek alabilirsiniz. Kartal bölgesinde kaliteli düğün hizmetlerimizle fazlasıyla yoğun talep almaktayız. Kartal düğün mekanlarımızdan aradığınız uygun bütçeli teklifleri en hızlı biçimde alabilirsiniz. ‎İstanbul kır düğünü denilince ilk akla gelmekte olan çiftliğimiz, doğayla iç içe ve oldukça özel bir ambiyansa sahip.

Kartal Düğün Salonları ve Fiyatları
İstanbul düğün salonları artan fiyat potansiyelleri ile düğün sahipleri için fraklı bütçelere sahipken çiftliğimiz açık havada daha ekonomik Kartal düğün mekanları ile sizler için çalışmalarını sürdürüyor. Yeni nesil eğlencenin en popüler şeklini oluşturan mekanlarımız sayesinde son derece özel bir düğüne imza atabilirsiniz. Kartal düğün salonları arasından en beğenilen adres olarak faaliyetlerimizi yürütürken aynı zamanda avantajlı fiyatlarımız ile kişiye özel yemekli ve yemeksiz düğün seçeneklerimiz bir arada bulunmaktadır.

Kartal düğün salonları fiyatları ne kadar? bilmek isterseniz iletişim numaralarımız üzerinden ulaşarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıtlar alabilirsiniz. Kişi sayısı ve düğün detaylarına bağlı kalarak bütçe dostu Kartal düğün mekanları ile sizlerin en güzel gününde yanı başınızda olmaya devam etmekteyiz.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

Our Score

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir