Önyüklemeyi Kapat

Pendik Hayvanat Bahçesi Aslanbey çiftliği firmamızda hizmet vermeye hazır bir şekilde bulunuyor. Koruma altında bulunan tüm hayvanların görülebileceği ve Pendik bölgesinde oldukça sevilen bir işletmedir.

Hayvanların doğal ortamlarında görüldüğü işletmemizde son derece sağlıklı yaşam koşulları bulunur. İstanbul Pendik hayvanat bahçesi içerisinde her canlının bakımı özel bir şekilde yapılmakta ve oldukça huzurlu bir ortamda ziyaretçilerini beklemektedir.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

AslanBey Çiftliğinden Görünümler

İstanbul Pendik hayvanat bahçesi Aslanbey Çiftliği farkıyla oldukça temiz olup ziyaretçilerin yiyecek ve içecekleri hayvanlara vermesi yasaktır. Çocukların doğada yer alan binlerce canlı ile tanışmasına olanak sunan işletmemiz son derece kaliteli ve bakımlı bir şekilde hizmet veriyor.

Şehrin gürültüsünden uzak, doğa ile baş başa geçirilecek zamanlar için Aslanbey Çiftliğimizde yer alan Pendik hayvanat bahçesini ziyaret etmelisiniz, doğanın keyfini çıkarmalısınız.

Not: Çiftliğimizde yırtıcı hayvanlar yoktur. Çocukların seveveği sadece çiftlik havanları bulunmaktadır.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

Pendik Hayvanat Bahçesi Kuralları

Pendik hayvanat bahçesi kuralları uyulması gereken bölümleri içererek hem işletmemizde yaşayan canlıların hem de ziyaretçilerin menfaatlerini korumaya yöneliktir. Özellikle açılış ve kapanış saatlerine dikkat edilerek konforlu bir ziyaret yapılabilmesi mümkün olur.

Aslanbey Çiftliği işletmemizde yer alan hayvanat bahçesi son derece temiz ve bakımlıdır. Hizmetimizi ziyaretçilerimize verirken gerekli tüm özeni gösteriyoruz. Ziyaretçilerimizden alınan giriş ücretleri 0-36 ay arası olan çocuklardan alınmamakla birlikte engelli olan vatandaşlarımız içinde farklı bir indirim tarifesi bulunur.

Öğrenci biletleriyle ziyaretler mümkün olan Aslanbey Çiftliği işletmemizde hayvanat bahçesi kurallarımız son derece disiplinli bir şekilde hayvanlarımızı ve ziyaretçilerimizi korumaya yöneliktir.

Dışarıda yiyecek ve içeceklerin hayvanat bahçesi üyelerine verilmesi kesinlikle yasaktır. Bu canlıların kendilerine özel beslenme programları olmasından dolayı başka yiyecekler sağlıklarına olumsuz etki yapabilir.

Çiftliğimiz içerisinde yer alan hayvanat bahçesi ziyaret saatlerinde insanlara açık olup doğa ile bütünleşerek bir gezi yapılabilmesine olanak sunar.

İLETİŞİM NUMARASI : 0541 155 83 11

Our Score

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir